MÖBLER / Soffor / Soffa 11108031
nr 1110 8031
Soffa
3-sits, Arne Norell, "Kontiki", skinn, längd: 224, 1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:30:46
3.000 kr
6.000 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal